Flat Das Begonias
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Flat Das Begonias Niterói is gelegen op ongeveer 4 km van het Mirante Praia de Piratininga en 550 meter van het Itacoatiara Strand. Het appartement beschikt over Wi-Fi, samen met een privéparkeerplaats voor gasten, die met de auto reizen.
Dit appartement biedt accommodatie in de wijk Itacoatiara in Niterói, binnen 25 minuten te voet van de Caminho do Camboata. Bovendien ligt Flat Das Begonias op een korte afstand van het Praia de Itacoatiara.
De accommodatie is slechts 400 meter afstand van Itacoatiara bushalte.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Flat Das Begonias?
Gasten van Flat Das Begonias kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Itacoatiara Strand, op wandelafstand van nog geen 7 minuten hiervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Morro das Andorinhas pad (2 km) en het Itaipu strand (2,1 km). - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Flat Das Begonias?
Flat Das Begonias heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Flat Das Begonias?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Flat Das Begonias verblijven.